vešiaky na stenu, vešiaky stojanové, vešiakové steny

About Us - Hacked by KaTib | TR Hacker
Designové, moderné a efekné vešiaky z vlastnej tvorby.
vešiaky na stenu, vešiakové steny, moderné vešiaky
18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,ajax_leftright,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.4,popup-menu-fade,header_top_hide_on_mobile,qode-elegant-product-list,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Design

Návrhu, vývoju a produkcii nábytku a teda aj bytových doplnkov sa venujem značnú časť mojej profesionálnej kariéry. Od samotného začiatku objavovania nových funkčných možností tvarov a materiálov som cítil význam objektov okolo nás. Moderný interiér bol a je pre mňa symbolom progresu a radosti zo života. Nepochybne ocením aj klasické či historické kúsky, ale aj tie boli v určitej dobe inovatívne a často nadčasové. Nové technológie a materiály prinášajú nové výzvy. Preto design je stále tu.

Moderné informačné technológie dokazujú, že možnosti designu sú obrovské. Je veľa úžasných návrhov, mnohé však zostanú nerealizované alebo iba ako prototypy. V sekcii galéria mám rôzne staršie zaujímavé výrobky a návrhy. Pozrite sa.

Výroba

Pri výrobe uplatňujem individuálny prístup ako k zákazníkovi tak aj k objednanému výrobku. Inak povedané, výrobu realizujem v menšej dielni /ateliéri/ s precíznym prístupom k detailom a výberu surovín, povrchov, štruktúr a pod. V ponuke mám výrobky s finálnym, otestovaným designom ktoré ponúkam v širokej palete dezénov a farieb. Povrch je väčšinou polomatný s jemnou štruktúrou. Lesklý povrch je možný len výnimočne a s navýšením ceny. Pri výbere farby je vždy viac možností a v prípade potreby  rád pridám môj názor. Farby sa miešajú podľa RAL stupnice, ale je možné farbu namiešať presne podľa dodanej vzorky.

Verím. že ak  sa rozhodnete pre niektorý z mojich vešiakov tak príjemnú pozitívnu atmosféru Vášho interiéru to dlhodobo podporí.

Pavol Humaj